Objednejte si... :)

22. srpna 2012 v 19:43 | Penelope Olivier
Tak dobřeeee... :D Neodolala jsem. A otevřu objednávky. Ale! Trochu jiné než předtím. Takže, lidi se zájmem poslouchejte... ^^


Můžete si objednat:
1. Obrázky k povídkám / Blendy

O co jde: Tak jsou to obrázky, které slouží jako upoutávka k něčemu (např. obsahu vašeho článku, povídce)
Jak objednat: 1. Jestli chcete obyčejný blend nebo obrázek k povídce.
2. Napište mi váš mail, kam vám vaše objednaná dílka budu posílat
3. Rozměry (Nepovinné!)
4. Téma - U Blendů: Napište s kým nebo čím ho chcete. (Filmy, celebrity - neberu Justina Biebera, Miley Cyrus, Selenu Gomez a jim podobným -, zvířata a další...)
U obrázků k povídkám: Napište mi stručný děj.
5. Napiště mi, jak by to asi mělo vypadat. (Nepovinné!)

~•~

Ukázky mé tvorby: ZDE a ZDE

~•~


Pravidla:
1. Mám právo odmítnout vaši objednávku.
2. Nebudete na mě dorážet ohledně doby výroby. (Většinou to netrvá více než pár dní)
3. Nebudete moji tvorbu vydávat za vlastní.

Pokud souhlasíte a chcete si objednat nebo se zeptat k objednávce, pište do komentářů... :)

P.S.: Průběžně budu komentáře mazat po dokončení objednávky, aby tu byl pořádek. ;)
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Momo-chan Momo-chan | Web | 1. března 2013 v 20:40 | Reagovat

1. Jestli chcete obyčejný blend nebo obrázek k povídce. (Môžem oboje? ak iba jedno tak potom obrázok k poviedke (s tou malou labuťou))
2. momo-chan@azet.sk
3. Rozměry (Nepovinné!) - podľa vlastného uváženia, ale aby boli skôr do šírky než do výšky
4. Téma - U Blendů: Napište s kým nebo čím ho chcete - (dal by sa taký meniaci? že by si tam dala obrázok čiernovlasého dievčaťa, ktorý by sa menil na sovu? Celý do nejakých tmavých farieb a s nápisom Bez nádeje je beznádej) - ak by bol nemeniaci, tak by som bola rada za obrázok tej sovy s tým nápisom :)
U obrázků k povídkám: Napište mi stručný děj. - toto je iné ako ten blend, - chcela by som požiadať aj o obrázok k poviedke. Poviedka je o šikanovanom dievčati, ktoré sa snaží násť si vlastný spôsob života. So všetkým sa vyrovnať po svojom a prijať krutosť sveta. Hlavná hrdinka sa volá Sofi. Poviedka sa volá: Diary - Ugly Duck
5. Napiště mi, jak by to asi mělo vypadat. - Takže ten prvý blend som opísala (chcela by som sovu meniacu sa na dievča (podobne ako si to už robila, len s vlkom) a nápisom, možno by bolo dobré, aby bolo pozadie do takej šedej, akoby hmla) no a na obrázok k poviedke by som chcela asi mĺáďa labute. Obrázok do tmavších farieb (napríklad labuť bielu, ale akoby plávala v čiernej vode)
--- Viem že je toho dosť, ale tvoja tvorba sa mi páči :) Dúfam, že sa s toho vieš vysomáriť. Občas píšem trochu zmetene. Tiež dúfam, že sa ti to bude chcieť. :) V každom prípade ďakujem za takúto možnosť.

2 Lexi Lexi | 1. března 2013 v 22:24 | Reagovat

Neviem presné poradie, ale:
chcela by som ikonku k blogu, mám ju o Fantasy poviedkach, takže niečo fantasy :) :DDD

A 2. k mojej poviedke, volá sa "Ľúb ma nenávisťou", je o temných anjeloch, dievča  už dlhšie chodí s chalanom, ktorého miluje, ale zrazu sa záhadne stretne s daľším, úplným opakom toho prvého, z ktorého sa neskôr vykľuje jeho brat a zostáva to ako napínavý milostný trojuholník, až dokým Daniel (ten 2) nezabije svoja brata, lebo ho ovládne kliatba temných anjelov. Kiara o kliatbe samozrejme nič nevie a uteká pred osudom...

3 Dennys Dennys | E-mail | Web | 4. března 2013 v 12:15 | Reagovat

1) Přála bych si opět obrázek k povídce
2) dennysdandie@seznam.cz
3) Tentokrát rozměry 745x144
4) Stručný děj povídky: Jedná se opět o povídku Bílá, Černá. Tentokrát jde o druhou sérii. V této sérii jsou dívky nepřátelé. Černovláska byla nucena si vzít svého nepřítele, zatímco její nepřítelkyně se stala velitelkou odboje, který odporuje režimu jenž nastolil černovlásky manžel.
5) Podnadpis by mohl být: Když nevíš co chceš... naproti sobě by byly černovláska se svým krutým černovlasým manželem a na druhé straně blondýnka s odpůrci za sebou. Pokud to zní moc komplikovaně nemusíš se toho držet a můžeš to udělat po svém :) Jsi šikovná a určitě to dokážeš udělat překrásné jako vždy! Nemusí být pohyblivé, ale více tomu dávám přednost :D

4 S-night S-night | Web | 4. března 2013 v 18:51 | Reagovat

1)Obrázek k rozcestníku :-D
2) S.night@seznam.cz
3)600x100
4) Fantasy
5)Nápis drabble

5 Zoey Zoey | Web | 9. března 2013 v 9:02 | Reagovat

1)Obrázek k povídce
2)ema.svingerova@seznam.cz
3)300 x 300
4) Napsala jsem sem rovnou anotaci:
Bianca. Sedmnáctiletá dívka která by mohla žít stejně jako jiní. Ale nebylo jí to souzeno.
Když ve škole omylem a nevědomky použije kouzlo, nic se neděje. Všechny následky se vyřeší a jako by se nic nestalo.
Pak ale přijde garda. Temná smrt se jim také říká.
Přijdou si pro ni a odvádějí ji od rodiny, přátel, lidského světa na jinou školu daleko v odlehlých horách. Jmenuje se Akademie Soumraku a učí se tady Ti kteří použili kouzlo ve svých sedmnácti letech. Kouzlo které jiní nezvládnou. Na takovéto škole žijí i upíři, polovlci a poustu jiných dětí kteří mají určité nadání nebo předky.
I když to dávno vzdala, najde si hned první den Bianca přátele. Osmnáctiletou Taru, jejího přítele Thomase a Alici:její novou spolubydlící a zároveň dívku s nevyřešenou minulostí.
Učí se nové věci a vše se aspoň na jeden okamžik zdá být v pořádku...
Ale jak se mělo stát, stalo se.
Probudil se Temný Vůdce.
Nebo spíš někdo ho probudil.

5)na první straně(nebo jak tomu říct)podnadpis Někomu je souzeno-a k tomu nějaký obrázek černovlasé dívky nebo jiné, to je jedno, na druhé nadpis Přežít nemožné... a nějaký zajímavý obrázky co by se k tomu hodily. Jedno jaké. A na té poslední straně, nápis Děti Soumraku a k tomu nějaký zase zajímavý obrázek čistě podle tebe :)

6 Yasemin Other Van de Notte Yasemin Other Van de Notte | E-mail | Web | 13. března 2013 v 16:34 | Reagovat

Ahój :D odem ťa zase pootravovať :D no čo, keď to to vieš tak kúzelne :D

1. Obrázok k poviedke (typicky)
2. otheryasemin@seznam.cz
3. je to na tebe :D
4. Ide o to, že ľudia si budú spomínať na to ako boli unesení, mučení, týraní ako videli umierať svojivh blízkych, až sa napokon stali robotmi, keď nestihli včas ujsť (pamätáš na ikonku, čo si mi robila k Zavrhnutým? tak to je dodatok k tomu)
5. Nuž malo by tam byť napísané "Oceľové spomienky" a malým písmom, fakt malým že Dodatok k poviedke Zavrhnutí" Inak je to na tebe, čo vykúzliš :D (Nehnevaj sa, ja si stále myslím, že si kúzelnica :D)

7 Lexi Lexi | E-mail | 17. března 2013 v 21:50 | Reagovat

So hlupák a zabudla som na ten mail, čo už, no :DD

1. Obrázok k poviedke
2. lexi.derenova@gmail.com
3. to nechám na profesionálov ;) :D
4. Mala by tam byť napísané "Ľúb ma nenávisťou" , je to tom, ako červenovlasé dievča, Kiara, chodí s Adrianom,ktorý jej stále niečo skrýva, má tajomstvá. Na scénu sa dostaví nový sexy cudzinec v jej snoch, Daniel. Obaja chalani sú anjeli. Do Daniela sa raz napojí Démon, ich pán a zabije Adriana, zúfalá Kiara, ktorá ich oboch milovala uteká pred osudom a objaví sa nečakané odhalenie; ona sama je jediná žijúca anjelka biela, tí chalani sú temní)... ostatné je už nepodstatné :D

5. Mal by tam byť názov poviedky, logicky :D A dvaja anjeli chalan s tmavými krídlami a dievča s bielymi (baba červenovlasá a chalan čierno), ale nemalo by im moc vidno do tváre... veď ty už niečo vymyslíš, niečo geniálne, ako vždy :D :)

8 Dívka v černém Dívka v černém | E-mail | 18. března 2013 v 9:38 | Reagovat

Povídka bude na pokračování..
Ta povídka  by měla být o punkerovi. Ne ve smyslu, že je to vandal a výtržník, ale naopak o takovém, který dokazuje, že to, co uznává za  styl neznamená, že je feťák, vandal, apod.. možná bude tak trochu blázen, ale v pohodě. Povídka by měla poukázat na to, že nevšechny házet do stejného pytle. Že uznávaný styl neovlivňuje povahu, kterou daný jedinec má.

Název povídky bude PRAVÁ TVÁŘ, i když teď s emi tu u tebe líbí i kdyby myla ZAVRHNUTÝ. Co myslíš, že by bylo lepší to zkus vytvořit. :)

Barvy.. bylo by nejlepší to nějak kloudně graficky sladit - mylsím, že by neměla chybět černá.  
Představovala jsem si dvě varianty obrázku buď  dát nějakého punkera-číro, typický punker.. s třeba nápisem punk´s not dead! Anarchie nebo tak něco, jak by se ti to povedlo.. a k tomu nějakého andílka. Aby to vyjadřovalo to, že tvrdý styl, neznamená tvrdou osobnost. :) - Nějak to jakoby prolít- zprůhlednit, aby to vyjadřovalo, že je to jedna osobnost.. :)
A nebo druhá varianta -  dát někoho s čírem, pak třeba různý punkerský znaky, anarchii, placky, nápis Punk´s not dead! Nějaký jakoby pyramidy, proplést to řetězem, něco takovýho..

Tak co myslíš, šlo by to? Budu moc ráda. Napiš kdyžtak prosím na email. těším se a děkuju.

9 Lexi Lexi | E-mail | 19. března 2013 v 15:57 | Reagovat

Zase otravujem, ale je to SÚRNE! :D

1. Obrázok k poviedke
2. lexi.derenova@gmail.com
3. Nechám na tebe :)
4. Je to o útoku niečo ako zombiekov sú to "vysatí", kedysi ľudia, z ktorýcch život vysal jeden vládca z minulosti... Ľudia žijú v strachu, boja sa ich. Potom tu sú ich zabíjači, majú ako povolanie to, že ich zabíjajú... To je to najpodstatnejšie :)

5. Všetko nechám na tebe, iba by tam mal byť názov poviedky - "Smrtiaci návrat" - a niečo k tej tématike poviedky, logicky :)

10 Lucy Lucy | E-mail | Web | 30. března 2013 v 9:29 | Reagovat

Ahoj! Hned ze začátku bych chtěla poděkovat za obrázky, které jsi mi udělala a pak bych na tebe měla menší... dobře, větší prosbu:

1) 4obrázeky k povídce, nemusí být pohyblivý(měl by sloužit jako 'obálka')
2) rxinyvr.blog@seznam.cz
3) nechávám na tobě, jak se ti bude chtít, ráda bych ale co největší:)
4. 1. díl-život mladé elfky Emily se obrátí na ruby, když zjistí že je princeznou. musí okamžitě odjet na zámek a zaujmou místo po mrtvé královně...

2. díl- Emilyno tělo přešlo pomocí kouzelné rostliny procesem stárnutí, je z ní dospělá žena, která je schopna vykonávat všechny povinnosti královny. Spolu se svou kamarádkou Dianou čelí všem problémům, které se jim připletou do cesty, včetně války, která se neodkladně blíží...

3. díl- zlá víla Caroline se spojí s vůdcem vlkodlačí smečky a má jediný cíl- strhnou Emily z trůnu. Vůdce smečky se však do mladé královny bezhlavě zamiluje. Ta má však jiné starosti-musí si svoji korunu vybojovat s krutými obyvateli severu, kteří neznají soucit

4. díl- po bitvě staletí se Diana zasnubuje. její milý je ovšem poněkud slabomyslný kentaur, kterého Dianiny rodiče rozhodně nepovažují za ideálního partnera, pro jejich krásnou dceru...

5) 1. obrázek-
nadpis: Až vyrostu, budu královnou!
jak by to mělo vypadat: záleží na tobě, představuju si, že by tam mohla být nějaká korunka, nebo třeba blonďatá elfka... nechávám na tobě:)

2. obrázek-
nadpis: Procitnutí...
jak by to mělo vypadat: líbila by se mi kombinace havrana, nějaké staré knihy a poháru, ale ty jsi profesionál, takže když se ti něco bude zdát lepší...

3. obrázek-
nadpis: Pravda, pokora, přátelství
jak by to mělo vypadat: třeba vlk a kolem nějaký rámeček, opět nechávám na tobě

4. obrázek-
nadpis: Kentaur na ženění
jak by to mělo vypadat: třeba kentaur:) ale může tam být opět cokoliv(srdíčko, rudá růže, atd.)

Já vím, je toho opravdu hodně, takže nečekám, že to najdu na svém mailu za týden. Klidně si dej na čas, ale prosím, prosím, hrozně bych si přála, abys mi to udělala právě ty.
Předem hrozně děkuju!

11 Chucky Chucky | Web | 31. března 2013 v 16:54 | Reagovat

1. Tři obrázky k povídkám, samozřejmě si dyžtak můžeš vybrat ;)
2. graphic-krist@seznam.cz
3. takové nějaké normální.. jako u jiných obrázků k povídkám :)
4. 1. Hra na pravdu- Nathan Monroe je nájemný zabiják. Při jedné misi omylem zachrání prostitutku Natashu, která se od něj nehodlá hnout. To by nebyl až takový problém, kdyby nebyla drzá, panovačná a ukecaná. Jak se bude vyvíjet jejich soužití a odolá Nathan touze omlátit jí ksicht o zeď? (Natasha- Lyndsy Fonseca, Nathan- James McAvoy)
2. Anna & Dianne- Anne a Dianne je příběh o dvou nejlepších kamarádkách. Milují alkohol a tanec, ale jejich největší zálibou je sex. Ani jednu nikdy nenapadlo, že by nebyly kamarádky. Ale co se změní po jedné osudové noci ve, které hraje hlavní roli alkohol? (Anna- Dakota Fanning, Dianne- Saoirse Ronan)
3.Spalována magií- Vera utíká od rodiny a rodinného dědictví- magie. Utíká a schovává se v městečku Beacon Hills, kde nastupuje do třetího ročníku zdejší střední. Seznamuje se s Allison a jejími přáteli. Je vtažena do jejich problémů a rychle začíná chápat, že bez její magie tohle nezvládnou. (Vera- Ksenia Solo)
5. Nechám to na tobě ;)

12 Angela Angela | Web | 12. dubna 2013 v 14:36 | Reagovat

Jeden obrázek k povídce :)
Eli.krizova@email.cz
Název: Just give me a reason
Bude to o zakázané lásce v době Pobertů,kdy si dívka chce kvůli ní vzít život a poslední její slova budou: "Dej mi důvod žít dál" neboli Just give me a reason :)
(Do obrázku dej klidně jakoukoliv hnědovlasou dívku - nebo dívku jak se kouká z okna :)
Děkuju :)

13 Illienel Illienel | E-mail | Web | 11. května 2013 v 19:43 | Reagovat

Ahoj :-) Děláš ještě obrázky na obejdnávku? A jak to plánuješ s blogem? Dáváš si pauzu? Končíš? Nebo jsi někde přestěhovaná???

14 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 22. listopadu 2013 v 21:09 | Reagovat

Souhlasím s pravidly ;) Neměla bych to srdce si něco takového přivlastnit :D
1 Chtěla bych tři blendy a bannery..
2. eviebi@seznam.cz
3. Standardní:500x150, 230x30
4. *ajéjé* Takže... Je to k mé povídce a má/měla by mít tři díly - Suspicion, True, Storm. Všechny povídky jsou z "řady" The Exorcist (Vymítač)
Dvě holky a tři kluci jsou na konci střední a po prázdninách se s těma klukama začne něco dít - mizí, chovají se divně atd. A oni to tam všemožně řeší - vyvrcholení v prvním dílu byla mrtvá holka na plese - Ti kluci jsou "Vymítači". Taková síť lidí co vyhání upíry, vlkodlaky - dejme tomu - lovci přízraků, třeba :D
Jsou tam Blackhalové - mají černé oči a vládnou velkou temnou silou (udělat z lidí škvarek) a jedna z hlavních postav Nate je mordat.
Pravděpodobně pořád nebudeš jakž takž vědět o co go - tady je odkaz na anotaci - http://ewiline.blog.cz/1307/vymitac-podezreni - chystám se povídku přepsat..
5. U Suspicion - chtěla bych půlku obličeje černovlasého kluka s vlasy pod uši a zářivě zelenýma očima - snažím se ten obrázek sehnat už strašně dlouho ale nemůžu ho nikde najít :( A potom asi nějakou zvláštní místnost... No to je jedno - opravdu bych asi chtěla jen toho kluka.. nevadí kdybys to nesehnala ;)
U True - Na jedné straně půlku obličeje holky s hnědými vlasy a kočičíma očima a na druhé blondýnu s hnědýma...
A u Storm - hnědovlasého kluka s tmavýma očima a blonďáka s modrýma..
- Kdyby ses rozhodla mi to udělat poprosila bych tě i o animaci :) :/ Nějaký temný slogan.. Jasno mám jen u té True - Kdo zemře? - a pokaždý to The Exorcist...

Je to hodně náročné... Nebudu se ti divit kdybys odmítla, ale kdybys přijmula budu ti strašně moc vděčná!! :3 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama