Kreslení

Dáma sem, dáma tam...

3. května 2012 v 15:33 | Penelope O'Connel
Tak zase něco z krelícího soudku, po tom přívalu drabblat, který - jen upozorňuju - ještě neskončil. :) Teď už ale k výtvorům... Dnes tři a opět vytvořené ve škole. Opět dámské obličeje, protože nejspíš nic jiného nesvedu. Nejsou nic moc a plné nedostatků... No... Co nadělám.

Velká vlna Glee!

9. dubna 2012 v 12:00 | Penelope O'Connel
Tak zase jsem něco nakreslila... :D Jak napovídá článek blogu je to ze seriálu Glee, který jsem si zamilovala hned, jak mě ho strčila před nos Lotte. :D Ale nemusíte ho ani znát, protože je to jen jakési procvičení mé dovednosti s tužkou. ;)

Madam smaragdová...

5. dubna 2012 v 6:54 | Penelope O'Connel
Hola hola, už to tu zase trochu stávkuje... :D A to jen kvůli LOTTE! :D Ale nebojte, ona to myslela v dobrém, když mě seznámila s Glee a já se teď od toho nemůžu za boha odtrhnout. *nevinný pohled* :D No, ale teď ale k novému článku. ;) ^^

Kreslíme obličeje všeho druhu...

19. března 2012 v 15:40 | Penelope O'Connel
Článek je přednastaven!

Tak jsem se opět nudila. :D A dostala místo psavé, kreslivou. ;) A tak vám sem zase přihazuji některá svá dílka. :)

Trénink je dobrý začátek...

2. března 2012 v 19:31 | Penelope O'Connel
Už jen rozdělení mého dalšího kecu mi přišlo více než těžký. :D Je to kresba, nebo grafika? Proč to rozdělovat do dvou článků? A tak jsem to šoupla radši do kreslení... ;) Že nevíte co? Tak se mrkněte do CČ. ;)

Usměj se...

17. února 2012 v 15:00 | Penelope O'Connel
Ahoj... Tak jsem se zase nudila v hodinách a nakreslila jsem další imaginární lidi do sbírky. Ten název tohoto článku vystihuje moji kresbu. Ta dívka mi připadá děsně smutná a její chlapec se jí snaží rozveselit. Doufám, že se vám bude líbit. :) (Obrázek v CČ)

Když se Penn nudí k smrti...

15. února 2012 v 16:20 | Penelope O'Connel
... vezme do ruky tužky a pastelky. Příjde mi, že i když jsem na gymnáziu, stále se při hodinách nudím. A výsledek? Čmáranice a kresbičky všude možně v sešitech a deskách. Kreslím vše, co mě napadne, bez jakéhokoliv předlohy... Trénuju. :D A to ještě jedním uchem stačím poslouchat učitelův výklad. Není snad jediný sešit, kde bych něco nečmárala na okraj, či k tématu látky. No co baví mě to... :) A dneska - když mi psaní nic moc nejde - vám představím nové 4 školní výtvory. :) Chcete? Tak pokračujte do CČ! ;)

Nějaké staré obrázky aneb hrabu ve starých papírech... :)

14. srpna 2011 v 12:01 | Penelope O'Connel
Ehm... Ehm... *odkašlala si* Takže jsem založila nové dvě rubriky, které můžete najít v mé tvorbě... :) Kreslení a grafiku. Do grafiky budu dávat staré, volné dessy a další cerepetičky, které vytvořím v PS, ale o tom někdy jindy. Co se týče kreslení: Rozhodla jsem se *důležitě pokyne hlavou*, že zveřejním některé moje malůvky a kresbičky, kterými jsem zaháněla nudu a za které se nestydím (což se děje dosela často). Naivně si totiž myslím, že moje kreslení není - díkybohu - na úrovni pětiletého dítěte a že byste si některá díla rádi prohlédli. Nuže, zde pár starých máte... :)

Baletka

 
 

Reklama